Brusinková směs 100g

Neohodnoceno
Značka: Druid

Snažíme se Vám nabízet ty nejkvalitnější ořechy dostupné na našem trhu, pod vlastní privátní značkou DRUID.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: brusinky (sušené brusinky, cukr, rostlinný tuk), hořká, mléčná a bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené mléko, rostlinný tuk, mléčný tuk, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor: slunečnicový a sojový lecitin a E476, aroma), leštící směs (tapiokový škrob, cukr, leštící látka: šelak, rostlinný tuk, konzervant: kyselina sorbová, kyselina citronová). Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 25%, v hořké čokoládě nejméně 40%. Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trvanlivé
Hmotnost: 0.1 kg
logo_Druid

Pod názvem DRUID CZ s.r.o. vznikla naše společnost v prosinci roku 2004, navazuje však na předchozí mnohaleté zkušenosti v obchodování se sortimentem zdravé výživy. Předchůdce naší společnosti, firma Ing. Tomáš Aubrecht-DRUID, ve které pracovala řada současných zaměstnanců, byla založena již na podzim roku 1991, takže v roce 2016 jsme oslavili již 25 let existence na náročném a prudce se měnícím potravinářském trhu.

Naše společnost je výrobcem unikátních a velice oblíbených válcovaných Babiččiných nudlí. V případě zahraničních komodit a výrobků jsme přímí dovozci ze zemí původu a neustále rozšiřujeme řadu produktů pod značkou DRUID.