Kaše cereální rýžová – kakaová_Nubijka

Neohodnoceno
Značka: Nubijka

Farmářská kaše cereální RÝŽOVÁ - kakaová kakaová svačinka.  V samotné kaši se vyskytuje velké množství vlákniny. Možná alternativa kakaového pudinku. Mléko Anglonubijských koz, je ceněno pro svoji vynikající chuť bez charakteristického kozího aroma. Bez přidaných konzervantů, zdroj vlákniny, bez lepku.

Bez přidaných konzervantů, zdroj vlákniny, bez lepku.

  • složení: kozí mléko, směs obilovin (rýže 8,76%, kukuřičná krupice 5,84 %), 1,5% kakaa, cukr, bambusová vláknina.
  • trvanlivost 3 týdny
  • balení 100g

Náš tip: výborně chutná také za tepla, např. s kakaem,  skořicí nebo ovocem.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

 

logo-web-01

V krásné krajině jižních Čech, v blízkosti České Kanady, máme od roku 2013 rodinné hospodářství. Podle místa nese název Farma v Marinkách a hlavním zaměřením je chov čistokrevných anglonubijských koz.

Toto náročné plemeno bylo vyšlechtěno na Britských ostrovech křížením indických a súdánských koz s anglickými mléčnými plemeny.  Jeho největší předností  je především vynikající mléko,  které je ceněno pro svoji vynikající chuť bez charakteristického kozího aroma. A proto je přijatelné pro většinu zákazníků.

Celé kozí stádo, s výjimkou kozlí skupiny, žije rozděleno do několika harémů – v kozínech s výběhem. Od jara do podzimu vyháníme kozy na pastvu a snažíme se, aby chov probíhal co nejpřirozenějším způsobem. Pečlivě vybíráme pro naše kozenky i krmení a nepoužíváme krmiva s GMO. Stádo je zapojeno do kontroly užitkovosti a sledováno na CAE a Brucelozu. Je pod stálým veterinárním dohledem a jsou u něj prováděny pravidelné zdravotní testy.

Máme schválenou a registrovanou mlékárnu pro výrobu a prodej mléčných výrobků, které  uvádíme na trh pod značkou Nubijka. Používáme výhradně kozí mléko, které není homogenizované.