Olej z lískových ořechů 250 ml

Neohodnoceno
Značka: Olerico

100% přírodní olej lisovaný za studena z jader lísky obecné.

Olej je vydatný, a lehce stravitelný zároveň, s lahodnou jemně sladkou chutí a typickou vůní lískových oříšků. Hodí se do teplé i studené kuchyně, do salátů, k zakápnutí sýrů i pečiva, k dochucení omáček, bramborové kaše i vařené zeleniny. Zvýrazní chuť pečeného masa i ryb. Je vynikající k obilovinám či sladkému pečivu. Není doporučen na smažení.

Je cenným zdrojem kyseliny linolové, vitamínů C, E, B1 , B2 , B6, dále vápníku, fosforu, hořčíku, železa, kobaltu, zinku a sodíku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej z lískových ořechů je produktem lahodné jemně sladké chuti s typickou vůní lískových oříšků. Tento olej je díky svému složení velmi ceněným doplňkem zdravé a vyvážené stravy. Je výživný, a lehce stravitelný zároveň.

Olej z lískových ořechů se vyrábí z jader lísky obecné, a to lisováním za studena a bez přidání barvících a konzervačních látek.

Kulinářství:

Lze jej využít ve studené i teplé kuchyni. Skvěle se hodí do salátů, na zakápnutí sýrů a pečiva, k dochucení omáček, bramborové kaše i vařené zeleniny. Zvýrazní chuť pečeného masa i ryb. Je vynikající k obilovinám či sladkému pečivu. Není doporučen na smažení.

olerico

Touha poznávat nové chutě a propojit je se zdravým životním stylem nás inspirovala k založení této rodinné firmy a těší nás, že můžeme naše produkty nabídnout i Vám.

U nás najdete pouze prémiové oleje, lisované za studena z nejkvalitnějších surovin bez zbytečností, které do jídel nepatří, jako konzervanty, barviva, či jiné přísady. Tím si zachovávají veškeré zdraví prospěšné látky, a díky jejich pravidelnému užívání z nich profituje celý organizmus. A o to nám jde především. Další důležitou vlastností, kterou se naše oleje pyšní, je jejich jedinečná chuť. Olej dokáže udělat zázrak z každého pokrmu, stačí se nebát a vybrat si.