SEZAMOVÝ OLEJ 250 ml

Neohodnoceno
Značka: Olerico

100% přírodní olej lisovaný za studena ze semen bílého sezamu.

Olej zajímavé a nezaměnitelné chuti i vůně je nepostradatelnou součástí asijských pokrmů. Hodí se do studené i teplé kuchyně, do slaných i sladkých pokrmů, k restované zelenině i masu, do marinád a dresinků, ke smažení řízků k pečeným moučníkům. Lze jej využít i jako vynikající masážní či pěstící prostředek.

Je cenným zdrojem kyseliny linolové, vitamínů B1, B2, hořčíku a vápníku, železa, dále proteinů, sacharidů, vlákniny, fosforu, draslíku, vitamínu B3 a karotenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sezamový olej je produktem zajímavé a nezaměnitelné chuti i vůně. Je nepostradatelnou součástí asijských pokrmů. Obsahuje celou řadu zdraví prospěšných látek, bez nichž se náš organismus neobejde. Lze jej využít i jako vynikající masážní či pěstící prostředek.

Sezamový olej je vyráběn ze semen bílého sezamu, a to lisováním za studena, bez pražení a přidání barvicích a konzervačních látek.

Kulinářství:

Lze jej využít ve studené i teplé kuchyni. Hodí se do slaných i sladkých pokrmů, k restované zelenině i masu, do marinád a dresinků, vynikající je i ke smažení řízků. Je možné jej přidat k pečeným moučníkům.

olerico

Touha poznávat nové chutě a propojit je se zdravým životním stylem nás inspirovala k založení této rodinné firmy a těší nás, že můžeme naše produkty nabídnout i Vám.

U nás najdete pouze prémiové oleje, lisované za studena z nejkvalitnějších surovin bez zbytečností, které do jídel nepatří, jako konzervanty, barviva, či jiné přísady. Tím si zachovávají veškeré zdraví prospěšné látky, a díky jejich pravidelnému užívání z nich profituje celý organizmus. A o to nám jde především. Další důležitou vlastností, kterou se naše oleje pyšní, je jejich jedinečná chuť. Olej dokáže udělat zázrak z každého pokrmu, stačí se nebát a vybrat si.