SLUNEČNICOVÝ OLEJ 250 ml

Neohodnoceno
Značka: Olerico

100% přírodní olej lisovaný za studena ze semen slunečnice.

Olej zajímavé a nezaměnitelně lahodné chuti i vůně se hodí do studené i teplé kuchyně, jako doplněk slaných i sladkých pokrmů, k přímé konzumaci na zeleninu i maso nebo jako přísadu do pomazánek, k vaření, pečení, smažení a fritování. Lze jej využít i jako základ masážních či pěstících prostředků.

Je cenným zdrojem vitamínu E.

 

Je cenným zdrojem vitamínů E, B1, B2 a K, dále hořčíku a zinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečnicový olej je produktem nezaměnitelně lahodné chuti i vůně. Díky svým vlastnostem nabízí široké spektrum využití jak ve studené, tak teplé kuchyni. Další možností je aplikace přímo na pokožku, a sice jako základ pro přírodní kosmetické receptury i masážní oleje.

Slunečnicový olej je vyráběn z oloupaných semen slunečnice, a to lisováním za studena bez přidání barvících a konzervačních látek. Je bohatý na vitamín E.

Kulinářství:

Hodí se k použití v teplé i studené kuchyni, jako doplněk slaných i sladkých pokrmů, k přímé konzumaci na zeleninu i maso nebo jako přísadu do pomazánek, k vaření, pečení, smažení a fritování.

olerico

Touha poznávat nové chutě a propojit je se zdravým životním stylem nás inspirovala k založení této rodinné firmy a těší nás, že můžeme naše produkty nabídnout i Vám.

U nás najdete pouze prémiové oleje, lisované za studena z nejkvalitnějších surovin bez zbytečností, které do jídel nepatří, jako konzervanty, barviva, či jiné přísady. Tím si zachovávají veškeré zdraví prospěšné látky, a díky jejich pravidelnému užívání z nich profituje celý organizmus. A o to nám jde především. Další důležitou vlastností, kterou se naše oleje pyšní, je jejich jedinečná chuť. Olej dokáže udělat zázrak z každého pokrmu, stačí se nebát a vybrat si.