Colombia Excelso Decaffeinated Swiss Water 250 g

Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

prazirna_drahonice

ěm z vás, kteří vyžadují vysokou kvalitu, hledají dobrou českou značku s rozumnou cenou a v neposlední řadě také chtějí přispět k smysluplné věci, představujeme sortiment naší pražírny v Drahonicích v Jižních Čechách. Náš podnik, který vznikl s cílem vytvářet a udržovat pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením, se snaží právě tyto atributy beze zbytku naplňovat.

Při pražení kávy i při přípravě ovocných čajů, sirupů, sušeného ovoce a dalšího zboží z naší nabídky dbáme na to, abychom svým zákazníkům poskytovali jen takové produkty, jejichž výroba probíhá tradičními metodami a za použití osvědčených receptur. Chceme také, aby naše výrobky přispívaly k pohodě a pokud možno ke zdravému životnímu stylu jejich konzumentů.

Ručíme proto za kvalitu a původ používaných surovin, na jejichž zpracování se významnou mírou podílejí lidé, jimž zdravotní hendikep do značné míry zúžil možnosti získat uplatnění na trhu práce. Veškerá naše produkce je výsledkem sociálního podnikání, jehož smyslem není maximalizace zisku, ale trvalá udržitelnost vytvořených pracovních míst. Našim cílem proto není kvantita na úkor kvality, ale dlouhodobě vysoký standard za přiměřenou cenu a tedy spokojený zákazník, který se bude k našim výrobkům vždy rád vracet.